Víkendová soutěž

Tento víkend soutěžíme o knihu "Království meče",kterou napsal František Niedl. 


Soutěž probíhá : 25.-26.11.2017

Dva muži, kteří bojují za své pány, a krásné ženy, jimž jde o lásku i moc…

Wolfram Katzinger z Olšové, někdejší johanita, jenž vlastní jen meč a svého vynikajícího koně, stojí věrně ve službách krále Jana. Beneš z Vřesova pokračuje dál ve stavbě svého hrádku, jelikož jenom pevné zdi, prozíravost a snad i močály svírající Vltavu na pomezí s Bavorskem ho mohou uchránit před opakovanými nájezdy bavorského šlechtice, který je v Čechách znám pod přezdívkou Hans Křivák. Jako Rožmberkův man, kterého si mladý vladař i přes vzájemnou rozepři velice cení, musí Beneš Vřesov opouštět a účastnit se bojů jak s vnitřními, tak s vnějšími nepřáteli na obranu krále. Nebo proti němu? Záleží na tom, na které straně Rožmberk zrovna stojí…Kniha vyšla v nakladatelství MOBA.

 

Podrobnosti k soutěži

Stačí, když po vyhlášení soutěžní otázky moderátorem, pošleš správnou odpověď ve formě SMS na telefonní číslo 900 10 06 ve tvaru EG mezera vikend mezera odpověď na otázku + jméno a adresu.

Ze správných odpovědí bude po skončení herního času vylosována správná odpověď a vyhlášeno jméno výherce. Ukončení herního času vyhlásí moderátor. (Cena 1 SMS je 6,-Kč. Službu zajišťuje společnost MobilBonus s.r.o., IČ: 26935830)

Soutěžní časy v sobotu 11.00 – 14.00,  14.00 -17.00 hod a v neděli 11.00 - 14.00.

Ceny lze vyzvednout na adrese Radia Egrensis (v pracovní dny od 7,00 do 15,00 hodin), Dlouhá 42/10 Cheb, PSČ 350 02 nebo mohou být zaslány ČP na adresu, kterou výherce nahlásí moderátorovi. Za případné nedoručení ze strany ČP Radio Egrensis neručí. 

 

Herní řád

Egrensis

rádio


Prosím, zvolte si typ přehrávání našeho živého vysílání. Příjemný poslech.